Porady techniczne

15 Sierpień 2020

Brytfanna żeliwna do żeberek z rusztem, czyli uniwersalny garnek żeliwny od Broil King

Broil King to kanadyjski lider branży grillowej zajmujący się produkcją grillów gazowych i węglowych oraz całej masy akcesoriów do grillowania znajdujących swoje zastosowanie na każdą okazję.

31 Lipiec 2020

Pellet spożywczy Broil King - innowacyjny sposób na aromatyzowanie grillowanych potraw

Każdy, kto choć trochę interesuje się grillowaniem, wie o istnieniu trzech podstawowych rodzajów grillów — gazowych , węglowych i elektrycznych . Jednak nadal nie każdy słyszał o zupełnej nowości od Broil King...

15 Lipiec 2020

Narzędzia niezbędne do udanego grillowania, czyli zestawy Broil King Baron, Imperial i Porta-Chef

Wśród wyjątkowo bogatej oferty akcesoriów do grillowania kanadyjskiego lidera branży grillowej Broil King znajdziesz absolutnie wszystko, czego tylko możesz potrzebować do grillowania. Broil King ma całą masę...

29 Czerwiec 2020

Kamienie szamotowe do pizzy, czyli pizza na grillu gazowym jak z włoskiego pieca

Na grillu gazowym przyrządzisz pyszne steki, karkówki, warzywa, chrupiącego kurczaka, a nawet zupę - to wie każdy. Nie każdy jednak jest świadom tego, że dzięki bardzo wysokim temperaturom...

15 Czerwiec 2020

Smoker Boxy Broil King - aromatyzowanie potraw na Twoim grillu gazowym

Każdy właściciel grilla gazowego doskonale wie z jak dużą liczbą korzyści wiąże się posiadanie takiego urządzenia. Na grillu błyskawicznie przygotujesz pyszne steki, burgery i warzywa...

29 Maj 2020

Grill Broil King z rożnem obrotowym – czy warto kupić?

Jesteś fanem tradycyjnego grillowania, ale lubisz czasem eksperymentować? Wieloletni wielbiciele gotowania pod chmurką czasem narzekają na brak nowych wyzwań.

15 Maj 2020

Niezbędne akcesoria grillowicza od Broil King

Za oknem coraz cieplej, dni robią się coraz dłuższe, a nam coraz bardziej chce się przebywać na zewnątrz. Co to oznacza? Sezon grillowy jest oficjalnie otwarty!

30 Kwiecień 2020

Dwustronne płyty żeliwne Broil King, czyli praktyczne akcesoria w Twoim grillu

Broil King, jak na topową markę grillową przystało, posiada w swojej bogatej ofercie całą masę niezwykle przydatnych akcesoriów.

15 Kwiecień 2020

Odpowiednia pielęgnacja i konserwacja - klucz do długowieczności Twojego grilla

Każdy z nas wie, że grill po udanej sesji grillowania potrafi być w nie najlepszym stanie wizualnym. Najbardziej zabrudzone jest oczywiście serce grilla - ruszta, ale także półki boczne, półka górna czy elementy obudowy wymagają dokładnego czyszczenia.

29 Marzec 2020

Duże zalety wielkich grilli – #zostań w domu i zrób na grillu wiecej

Tej wiosny dopadł nas niemały paradoks. Niby za oknem robi się coraz cieplej, roślinność rozkwita, a termometry wskazują coraz wyższe temperatury, ale my musimy oglądać to wszystko zza okien.