Akcesoria dedykowane do ochrony grilla Broil King

Twój grill to nie tylko urządzenie do przygotowywania smacznych potraw, ale także stylowy mebel , który doskonale komponuje się z aranżacją twojego ogrodu. Aby utrzymać grill w doskonałym stanie i zachować jego blask przez wiele lat, warto skorzystać z dedykowanych akcesoriów do ochrony. Zapoznaj się z poniższą propozycją, a Twój grill będzie Ci służył przez długi czas.

 

Pokrowce - Twój grill będzie ci wdzięczny

Pokrowce marki Broil King to doskonała ochrona grilla przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Chronią przed rażącym słońcem, nie przepuszczają wody podczas silnych opadów, a także izolują przed śniegiem zimą. Dodatkowo chronią sprzęt przed pyłem i kurzem.

 

  • Seria pokrowców Select jest wykonana z poliestru 500D pokrytego PVC. Pokrowce te są wodoodporne i odporne na promienie UV. Posiadają rączki ułatwiające zakładanie i zdejmowanie oraz system zapięć hook-and-loop umożliwiające lepsze dopasowanie pokrowca do grilla.Producent udziela 3 lata gwarancji na produkt

  • Seria pokrowców Premium jest wykonana z poliestru 900D pokrytego PVC. Pokrowce te są jeszcze bardziej wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Posiadają również dodatkowe wzmocnienia na rogach i bokach, aby zapewnić jeszcze większą ochronę grilla.Producent udziela 5 lat gwarancji na produkt.

 

   

 

 

Maty silikonowe -  zachowaj blask nowości na półce bocznej

Maty silikonowe wykonane są z wysokiej jakości silikonu, który jest odporny na wysokie temperatury. Na matę można położyć narzędzia do grillowania oraz naczynia, które nie będą miały bezpośredniego kontaktu z półką boczną. Chronią one przed niepożądanymi zarysowaniami, które mogą wystąpić przy częstym użytkowaniu grilla. Maty silikonowe posiadają wysokie boki, które zapobiegają wyciekowi płynów. Warto również dodać, że maty mają unikalny wygląd z stylowym logo Broil King. Dostępne są dwa rodzaje mat:

 

 

Maty pod grilla - zadbaj o czystą przestrzeń przy grillu

Jeśli szukasz sposobu na ochronę swojego tarasu lub balkonu przed zabrudzeniami podczas grillowania, mata pod grilla Broil King to doskonałe rozwiązanie. Mata wykonana jest z trwałego tworzywa sztucznego, które jest odporne na tłuszcze, soki i inne zabrudzenia. Dzięki temu Twoje podłoże pozostanie czyste i nieskazitelne, nawet po najbardziej intensywnym grillowaniu. Gdy mata nagromadzi nieczystości, wystarczy ją przetrzeć na mokro za pomocą ściereczki lub mopa, a oryginalna mata odzyska swój blask. Maty posiadają logo marki Broil King - to zaproszenie do grillowania w królewskim stylu!

 

 

Mata pod grilla Broil King jest dostępna w dwóch kolorach szarym i czarnym.

Posiada standardowy rozmiar 180 x 90 cm.


W naszej ofercie znajdziesz także matę Grill Pro w kolorze czarnym, wykonaną w 100% z gumy EPDM z recyklingu. Dla osób ceniących sobie prostotę i minimalizm, jest to doskonała alternatywa w atrakcyjnej cenie.