
Zrębki wędzarnicze - Wiśnia
Zrębki wędzarnicze z drewna wiśni marki Napoleon to wysokiej jakości dodatek dla wszystkich miłośników grillowania i wędzenia, którzy chcą nadać swoim potrawom wyjątkowego smaku i aromatu. Wykonane w 100% z naturalnego drewna wiśniowego, bez żadnych dodatków chemicznych czy sztucznych zapachów, zapewniają pełną kontrolę nad procesem aromatyzowania dań.
Drewno wiśniowe znane jest ze swojego delikatnego, lekko słodkiego i owocowego zapachu, który doskonale komponuje się z szeroką gamą mięs i warzyw – od wołowiny, wieprzowiny i jagnięciny, po drób, dziczyznę i grillowane warzywa. Zrębki najlepiej namoczyć w wodzie przez około 30 minut przed użyciem – dzięki temu będą dłużej się tlić, wydzielając intensywny dym. Następnie należy umieścić je w specjalnej skrzynce wędzarniczej i ustawić bezpośrednio na palniku lub brykietach grilla. Potrawy powinno się położyć na ruszcie dopiero w momencie, gdy zrębki zaczną intensywnie dymić. Zamknięcie pokrywy pozwoli na maksymalne wchłonięcie aromatu przez przygotowywane dania.
Zrębki sprzedawane są w wygodnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu o wadze ok. 700 g – ilości wystarczającej do kilku sesji grillowych lub dłuższego wędzenia. To niezawodne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie naturalny smak i aromat potraw z grilla, bez sztucznych dodatków. Idealne zarówno do grilli gazowych, węglowych, jak i wędzarni.