Grill gazowy Broil King Regal S590

niedostępny
Darmowa przesyłka
Najlepszy grill dla wymagających klientów. To ulepszony model tradycyjnego Regala S590, wykonany z jeszcze trwalszych materiałów i wyposażony w nowoczesne technologie, które sprawią, że...
9 999,00 zł
Dodaj do porównania
Zapytaj o produkt
Zamów indywidualną wycenę
Kup na raty 0%
Kup na raty z PayU
Kup na raty z Santander Kup na raty z Credit Agricole
Weź leasing
Weź i-Leasing
Opis produktu
Parametry
Wysyłka
Komentarze

Najlepszy grill dla wymagających klientów. To ulepszony model tradycyjnego Regala S590, wykonany z jeszcze trwalszych materiałów i wyposażony w nowoczesne technologie, które sprawią, że grillowanie będzie jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Zawiera najbardziej nowoczesne rozwiązania od Broil King: piekarnik Therma-Cast, aromatyzery Flav-R-Wavve, a także aż pięć palników ze stali nierdzewnej Dual-Tube. W zestawie znajdziemy też rożen oraz kuchenkę boczną, które znacznie poszerzą Twoje kulinarne możliwości!

Piekarnik Therma-CastTM


W całości wykonany z odlewu aluminium piekarnik Therma-Cast składa się z dwóch części pokrywy, a
także dna. Zbudowany przy maksymalnym ograniczeniu otworów, by zapobiec uciekaniu ciepła i zmniejszyć użycie gazu. Piekarnik jest dostępny w modelach z serii Monarch.

Termometr Deluxe Accu-TempTM


Ten superdokładny termometr idealnie wskazuje temperaturę w piekarniku – zarówno w stopniach
Celsjusza, jak i Fahrenheita. Wszystko to zawdzięcza sondzie, zamieszczonej bardzo głęboko w piekarniku. Odczytuje pomiar w zakresie 0-375 stopni Celsjusza.

Ruszt ze stali szlachetnej


Rusz ruszt wykonany z prętów ze stali szlachetnej ma grubość aż 9 mm. Dzięki temu nie wychładza się w kontakcie nawet z produktami wyjętymi z lodówki. Jego budowa i tworzywo, z którego jest zrobiony,
umożliwiają wygodne czyszczenie i niewymagającą konserwację.

Zestaw rożna obrotowego


Pozwoli Ci upiec idealnie chrupiącego kurczaka w całości lub duże kawałki mięsa, na przykład udziec. Rożen zbudowany jest z palnika, umieszczonego w tylnej części grilla, wydajnego silnika zasilanego elektrycznie, pręta z kolcami, które pozwalają na mocowanie mięsa, a także zestawu potrzebnego do wyważania. Znacznie poszerza Twoje grillowe możliwości.

System Flav-R-Zone™

Wykonane ze stali szlachetnej, gwarantują trwałość oraz wygodę korzystania z grilla na mniejszych powierzchniach.

Palniki Dual-TubeTM


Dzięki opatentowanej technologii Dual-Tube (czyli „tuby w tupie”), odpowiedzialnej za równomierny płomień na całej długości palnika poprzez turbulencje, palniki tworzą optymalną mieszankę gazu z powietrzem. To pozwala na utrzymanie równomiernej temperatury na całym ruszcie. Dzięki ponad stu otworom rozmieszczonych w dwóch rzędach palnika, możesz błyskawicznie rozgrzać piekarnik w
każdych warunkach pogodowych. Montaż palnika jest zaskakująco prosty i nie wymaga żadnej wiedzy
specjalistycznej.

Górna półka w grillu gazowym


Zamontowana na ścianach bocznych piekarnika półka górna ma wbudowany specjalny mechanizm
ruchomy. Pozwala on na przesunięcie jej do tyłu po otwarciu piekarnika. To znacznie ułatwia dostęp do całego rusztu bez konieczności przenoszenia znajdujących się na niej potraw. Pieczenie na górnej półce
grilla gazowego jest zbliżone go pieczenia konwekcyjnego w piekarniku. Dzięki niej bardzo szybko
przygotujesz dodatki do swoich dań, które nie wymagają intensywnego pieczenia w wysokiej temperaturze, na przykładek bułki do hot-dogów, kukurydza, grzanki do mięs, czy pieczone ziemniaczki.
Przydaje się również do odłożenia przygotowanych już dań, by nie utraciły ciepła.

Szafka na butlę z gazem


Wszystkie grille marki Broil King są zaprojektowane tak, by swobodnie mogły pomieścić nawet dużą butlę z gazem do 11 kg. Wszystko się ukryje. Jeszcze łatwiej możesz zadbać o porządek wokół miejsca pracy!

Kółka Q-Leg


Kółka z blokadą i pokrętłami poziomującymi powoduj, że grill nie przesuwa się samoistnie. Dwa przednie kółka umożliwiają też wypoziomowanie grilla. Możesz go stawiać nawet na bardzo nierównym terenie bez obaw o niestabilność!

Zawory Linear-FlowTM


Grille gazowe Broil King wyposażone zostały w zawory Linear-Flow oraz pokrętła z chromowanych paskiem 180° Sensi-Touch (dedykowane każdemu z palników), które pozwalają Ci precyzyjnie kontrolować temperaturę wewnątrz. Ukryte pod panelem sterowania zawory rozprowadzają odpowiednią ilość gazu do palników i regulują jego przypływ. Jeśli chcesz zwiększyć temperaturę na grillu, wystarczy za pomocą pokrętła zwiększyć ilość wydobywanego gazu.

Elektroniczna zapalarka


Elektroniczna zapalarka Sure-Lite pozwala na odpalenie grilla w ułamek sekundy za każdym razem. Wystarczy, że naciśniesz przycisk! Cała magia dzieje się sama.

Technologia Flav-R-Wave

znajduje się w dolnej strefie piekarnika. System specjalnych aromatyzerów chroni przed tworzeniem się efektu ognia, oraz pomaga odparowywać skapujący tłuszcz.

Podświetlane pokrętła


Wiele grillów nie umożliwia wygodnego gotowania po zmroku. Dzięki podświetlanym pokrętłom, w które wyposażone są grille marki Broil King z serii Regal XL, nie musisz obawiać się o utratę kontroli nad rusztem nawet, gdy zapadnie zmrok. Ich nowoczesny design sprawia, że równie dobrze co w ciemnościach, prezentują się także w dzień.

System PGT


Składa się na niego aż pięć innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które tworzą niezwykle wydajny spójny system grillowania. Są to: przestronny piekarnik, dwustronne ruszty, aromatyzery, palniki Dual Tube, zawory oraz pokrętła. Dają Ci gwarancję wydajności oraz smaku potraw nie do podrobienia!

Kuchenka boczna


Wbudowana w grille Broil King boczna kuchenka poszerza Twoje kulinarne możliwości na świeżym powietrzu. Nie musisz już uciekać do domu, by podgrzać sos, ugotować gulasz, czy zrobić kawę. Z boczną kuchenką możesz robić to wszystko w gronie przyjaciół podczas ogrodowej imprezy. Przyda się jednak nie tylko jako wzbogacenie grillowego menu, ale też jest świetną alternatywą płyty indukcyjnej w przypadku braku dostępu do prądu.